جمعه, 01 آبان 1394 ساعت 05:35

ورود به اسپانیا از طریق هواپیمایی ترکیه (تهران – ترکیه – والنسیا) انجام می شود. در صورت تمایل شما، من می توانم از طریق آژانس هوایی مرتبط، در رزرو بلیط کمک تان کنم.

مسیر فرودگاه والنسیا تا آگیلاس (حدود 350 کیلومتر) را با ماشین طی می کنیم. من شخصا برای بردن شما از فرودگاه تا آگیلاس، دنبال تان می آیم.

برنامه آموزش سوارکاری یا سواری آزاد در طبیعت با اسب های اسپانیایی هر روز در منطقه سنترو هیپیکو واقع در لوس آرِخِس انجام می شود.

پنج شنبه, 30 مهر 1394 ساعت 09:02

مسابقات درساژ و پرش با اسب جام انسینا- آزمون با همکاری فدراسیون سوارکاری ایران، فروشگاه لوازم سوارکاری انسینا و باشگاه سوارکاری آزمون به مدت سه روز در روزهای 16، 18 و 19 مردادماه 92 با شکوه فراوان در مجموعه سوارکاری آزمون تهران برگزار شد.

سه شنبه, 21 مهر 1394 ساعت 08:24

فروشگاه لوازم سوارکاری انسینا در فروردین ماه سال 92 با مدیریت خانم زیلینگر در باشگاه آزمون تهران افتتاح شد. انسینا بعد از یک سال تجربه موفقیت آمیز در عرضه لوازم سوارکاری مرغوب و با کیفیت، از آغاز سال 93 در محل جدید واقع در شهرک آزادی (ضلع شرقی استادیوم آزادی، بعد از اتوبان کرج) پذیرای علاقمندان می باشد.

چهارشنبه, 16 مرداد 1392 ساعت 02:58

مسابقات درساژ جام یگانگی از جمله معدود مسابقات درساژ در ایران بود که در تاریخ 25 تیر ماه 92 در باشگاه جم تهران واقع در شهرستان فیروز بهرام برگزار شد. 26 سوارکار جوان از استانهای تهران، البرز، قزوین، اصفهان و یزد در این مسابقات شرکت داشتند. همچنین آقایان محمود حیدری سرپرست فدراسیون سوارکاری ایران، حامد علیمحمدی دبیر فدراسیون، کریمی رییس کمیته سوارکاری استان تهران و جمعی از مسئولین شهرستان اسلامشهر در این مسابقات حضور داشتند.

 فروشگاه لوازم سوارکاری انسینا از جمله حامیان برگزاری این مسابقات بود.

جمعه, 23 فروردين 1392 ساعت 17:54

فروشگاه بزرگ لوازم اسب و سوارکاری انسینا دیروز پنج شنبه 22 فروردین 1392 در باشگاه آزمون تهران افتتاح شد. این فروشگاه با مدیریت آندریا ماریا زیلینگر عرضه کننده تمامی لوازم اسب و سوارکار وارداتی با بهترین کیفیت به علاقمندان و اعضای جامعه سوارکاری کشور می باشد.

آدرس: تهران- ضلع شرقی استادیوم آزادی- باشگاه آزمون

پنج شنبه, 22 فروردين 1392 ساعت 16:08

فروشگاه بزرگ لوازم سوارکاری "انسینا" با مدیریت خانم زیلینگر فردا 5شنبه 22 فروردین ماه 1392 در باشگاه آزمون تهران افتتاح می شود.

یکشنبه, 01 بهمن 1391 ساعت 12:36

آندریا ماریا زیلینگر بانوی سوارکار آلمانی ست که سالهاست با تلاش و دقت و نظمی مختص آلمانی ها، در ایران به کار آموزش سوارکاری و تربیت اسب مشغول است. خانم زیلینگر از دوران کودکی شیفته اسب ها، این موجودات مهربان دوست داشتنی بوده و هنوز هم ارتباط عمیق و ظریف خود را با اسبها حفظ کرده و با عشق به کار خود با آنها ادامه می دهد. شاگردانی که در کلاس های او حضور داشته اند می دانند چقدر با دقت و ظرافت و علاقه خاصی با اسب ها رفتار می کند و چقدر برای آموزش رفتار درست با اسب ها دغدغه دارد. او سالها در تهران و اسپانیا در باشگاه سوارکاری مشغول به کار بوده و اخیرا به باشگاه آزمون تهران نقل مکان کرده است.

شنبه, 06 خرداد 1391 ساعت 17:19

مسابقات پرش با اسب و درساژ جام زالدی امسال برای اولین بار در روزهای 18و 19 خرداد 91 برگزار می شود...

 

سایت های ما

        فروشگاه انسینا                           نشریه دنیای اسب

                                   

تماس با من

        تلفن  : 09125031546

        ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

 

درباره من

خانم آندریا ماریا زیلینگر مربی تربیت اسب و آموزش سوارکاری حرفه ای در ایران هستند که بطور خاص در رشته درساژ فعالیت می کنند .                           ایشان همچنین نمایندگی برندهای معتبر لوازم سوارکاری را در ایران بر عهده دارند .