جمعه, 01 آبان 1394 ساعت 06:02

فروشگاه انسینا عرضه کننده محصولات برتر اسب و سوارکاری از برندهای درجه یک اروپایی در ایران می باشد، از جمله برندهای کیفر (زین و لوازم)، کِربل (محصولات تقویتی و مراقبتی اسب)، یووکس (عینک و کلاه ورزشی)، زالدی (زین و لوازم، محصولات چرمی، مراقبت از اسب)، ایفول (بهداشت و مراقبت از اسب)، پاسیه (زین و لوازم)، دیماچی (زیورآلات و لوازم زینتی) و محصولات گوناگون دیگر.

چهارشنبه, 11 بهمن 1391 ساعت 01:29

فروشگاه لوازم سوارکاری انسینا مدتی پیش در باشگاه آزمون تهران افتتاح شد. این فروشگاه به مدیریت خانم آندریا ماریا زیلینگر درحال فعالیت است. با هم سری به این فروشگاه می زنیم تا ببینیم چه چیزهایی در آن پیدا می شود.

عمده ترین محصولی که در فروشگاه سوارکاری انسینا به چشم می خورد محصولات شرکت زالدی (شرکت آلمانی تولید زین و تجهیزات سوارکاری) است. زین های زالدی یکی از با کیفیت ترین و خوش طرح ترین زین های سوارکاری به شمار می روند که سوارکاران علاقمند می توانند برای آشنایی با آنها به فروشگاه سری بزنند.

سه شنبه, 10 بهمن 1391 ساعت 18:29

من برای چندین مدت یک سرگرمی خوب داشتم: سرمه!

آقای عرب او را به من معرفی کرده بود. سرمه یک مادیان ترکمن و از زادگان حیدربابا بود. من واقعا نمی خواستم اسب کره قبول کنم؛ این اسب فقط 8 ماهش  بود و هنوز نوزاد به حساب می آمد و تازه او را از شیر مادر گرفته بودند. اما وقتی او را دیدم کاملا دل به او دادم: سرمه اسبی بود به رنگ سیاه پرکلاغی، بدون علامت، جسور و چالاک که از روی هر کاوالتی که سر راهش قرار می گرفت می پرید.

سه شنبه, 12 دی 1391 ساعت 17:20

چند وقت پیش یکی از دوستان عزیز و شاگردانم این عکس ها را برایم ایمیل کرد که با دوست صمیمی اش در باشگاه ما گرفته بودند. عشق به اسب ها در این عکس ها نمایان است، و خانم ها از این روز حسابی لذت بردند.

 

دوشنبه, 04 دی 1391 ساعت 03:00

حالا حسین خودش روی اسب بود و اسب آنقدر وحشت کرده بود که قابل کنترل نبود. طوفان چند بار چرخید و حسین به گوشه ای پرت شد. اسب که با وحشت می دوید روی بند لنج پا گذاشت و بند پاره شد. طوفان همچنان وحشت زده و کنترل نشده می دوید و پشت سر هم می چرخید. ناگهان چهارنعل به سمت حصار رفت، جلوی آن ایستاد و از روی آن پرید...

دوشنبه, 01 آبان 1391 ساعت 09:04

مسئول تور: خانم زیلینگر

ثبت نام: 09191037108 خانم دینا شاهین مقدم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

آندریا ماریا زیلینگر از همان بچگی عاشق اسب و سوارکاری بوده است. او از سال 2006 (1385) در کشور ایران و در شهر ایران زندگی می کند. او کار مربیگری سوارکاری را هم در ایران و هم در اسپانیا پیش می برد.

خانم زیلینگر در تهران صاحب یک مرکز سوارکاری ست که در آن به تربیت اسب و سوارکار می پردازد، و مسابقاتی دوره ای در سطح بین المللی هم برگزار می کند.

 

یکشنبه, 30 مهر 1391 ساعت 05:05

بهار سال 89 بود. یک روز تلفن زنگ زد، مرد جوانی از شیراز بود که گفت یک اسب وحشی گرفته که می خواهد رامش کند و پرسید که آیا من می توانم این کار را برایش بکنم یا نه. او به من گفت که اسب واقعا وحشی است؛ او در باکسش بود و با اینکه اسب باهوشی بود اما به شدت خجالتی هم بود. به مرد جوان گفتم مایلم تلاشم را بکنم، اما نمی توانم قول بدهم که اسب تربیت شود و اینکه معلوم نیست این کار چقدر طول بکشد. او گفت اگر من مایل به انجام این کار باشم هرقدر لازم باشد برایش خرج می کند.

 

سه شنبه, 10 مرداد 1391 ساعت 11:17

بالاخره پشت سرش گذاشتیم – اولین جام زالدی در تهران! بعد از هفته ها تلاش و برنامه ریزی و فائق آمدن بر مشکلات و سختی هایی که در این راه وجود داشت اولین جام زالدی با موفقیت در تهران برگزار شد.
روز پنج شنبه 18 خرداد 1391 روز درساژ بود: 22 شرکت کننده در آزمون ابتدایی و 3 شرکت کننده در آزمون پیشرفته درساژ به رقابت پرداختند. تمامی آزمون های جام زالدی برای اولین بار در ایران تحت نظر فدراسیون جهانی سوارکاری (FEI) برگزار شد که نوآوری بزرگی در این کشور بود. ...

دوشنبه, 19 تیر 1391 ساعت 08:14

یخ طوفان شکسته شد. به همه کارمندانم گفتم به جز من و اسد هیچکس نباید به این اسب نزدیک شود و او نیاز به آرامش کامل دارد. سه هفته اول من و اسد طوفان را تمیز می کردیم او اصلا نمی گذاشت دست کسی به بدنش بخورد و به او یاد دادیم که سمش را به ما بدهد. او به عقب و جلو می زد و سمهایش شبیه کفش های نوک باریک بود. نمی توانست به درستی راه برود. واضح بود که در اصطبل قبلی اش همیشه داخل باکسش بوده است.

 

جمعه, 25 فروردين 1391 ساعت 19:48

دختر کوچکی را با موهای روشن تصور کنید که یک بالاپوش حجیم پوشیده، کنار مانژ نشسته، زانوهایش را بغل کرده و در حال گوش دادن به آموزشهای استاد سوارکاری به یکی از شاگردان است: این دختر کوچولو، آندریا ماریا زیلینگر در 11 سالگی بود.

آندریا مراقبت از اسب چند نفر از دوستانمان را به عهده گرفته بود و در عوض این کار، می توانست گاهی سوار این اسبها شود.

 

چهارشنبه, 23 آذر 1390 ساعت 07:35

ورود من به دنیای اسب و سوارکاری کاملا اتفاقی بود:
وقتی 8 سالم بود، پدرم در شهر برمرهاون برای خودش مطب رادیولوژی زد و ما با خانواده به این شهر اسباب کشی کردیم. یک روز در روزنامه محلی به مقاله ای در مورد یک مرکز سوارکاری در همان نزدیکی چاپ شد که قرار بود آخر هفته بازگشایی شود. من و خانواده ام در مراسم افتتاحیه شرکت کردیم. همانجا بود که من با دیدن این موجودات دوست داشتنی عاشقشان شدم. از آن روز به بعد بعد از انجام کارهای مدرسه سوار دوچرخه ام می شدم و مستقیم به این باشگاه سوارکاری می رفتم.

 

سه شنبه, 15 آذر 1390 ساعت 11:46

روی اسب اسپانیایی که می نشینی احساس غرور و شکوه خاصی داری. این به این علت است که اسپانیا دارای سنت ها و اصالتی منحصربفرد در زمینه سوارکاری است که به سالهای قرون وسطی بر می گردد. سوارکاری در اسپانیای امروز هم می تواند به خوبی یادآور خاطرات پرشکوه گذشته های این کشور باشد.

 

سایت های ما

        فروشگاه انسینا                           نشریه دنیای اسب

                                   

تماس با من

        تلفن  : 09125031546

        ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

 

درباره من

خانم آندریا ماریا زیلینگر مربی تربیت اسب و آموزش سوارکاری حرفه ای در ایران هستند که بطور خاص در رشته درساژ فعالیت می کنند .                           ایشان همچنین نمایندگی برندهای معتبر لوازم سوارکاری را در ایران بر عهده دارند .