نکته ششم: رابطه باید پیشرفت کند!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

در شروع هر رابطه، همه چیز عالی به نظر می رسد. اما روزمرگی معمولا پس از مدت کوتاهی پدید می آید. و همه چیز عادی و پیش پا افتاده می شود. انتظارات زیاد از طرف مقابل باعث می شود رابطه پر فشار و خسته کننده شود، و دشواری هایی که در هر رابطه ای وجود دارد باید با همکاری هر دو طرف برطرف شود.

 

 

 

به ویژه در مورد ورزش، داشتن انتظارات بیش از حد می تواند جلوی رشد مثبت را بگیرد. با اینکه سوارکاری به طور کلی یک ورزش فردی بشمار می رود، اما ما انسان و اسب را در این ورزش به عنوان یک تیم در نظر می گیریم. در این مشارکت، ما به عنوان کسی که در مقابل هم تیمی اش مسئول است، نمی توانیم او را مثل یک ماشین روشن و خاموش کنیم.

 

اسب همیشه در حرکت است و نیاز به تمرین و ورزش روزانه دارد. هوشمندی و حساسیت در برخورد های روزانه اساس پیشرفت در ورزش است. ما و اسبمان هر دو با هم باید آموزش ببینیم و بالا نبودن انتظارات ما حائز اهمیت است.

باید همیشه به یاد داشته باشیم که ملالت و کسالت ممکن است در روند پیشرفت ورزشی اتفاق بیفتد. اما با صبر و شکیبایی می توانیم با مشکلات کنار بیاییم. با سیاست "گام به گام" رابطه باید همواره در جهت دستیابی به اهداف کوچک پیش برود. در پیگیری اهدافمان در رابطه، باید اطمینان یابیم که هر دو طرف می توانند پیشرفتی به میزان متفاوت داشته باشند که با استمرار رابطه به تعادل برسد. داشتن انتظار و توقع بیشتر یا کمتر از حد از طرف مقابلمان باعث دلزدگی و نارضایتی از رابطه می شود.

یک کارشناس با تجربه می تواند به ارزیابی عملکرد شما و عملکرد اسبتان کمک کند.

آندریا ماریا زیلینگر، مربی اسب و سوارکاری

 

ده نکته برای اینکه با اسب تان رابطه موفق تری داشته باشید:

نکته اول: تفاوت ها را بپذیرید!

نکته دوم: احترام باید دوطرفه باشد!

نکته سوم: با اسب تان در ارتباط باشید!

نکته چهارم: به احساسات اسبتان پاسخ بدهید!

نکته پنجم: رابطه پویا و متنوع داشته باشید!

نکته هفتم: به قوانین احترام بگذارید!

نکته هشتم: اهداف کوچک را با هم بدست آورید!

نکته نهم:به فاصله ها احترام بگذارید!

نکته دهم: مشورت کنید!

بازدید 4344 بار

سایت های ما

        فروشگاه انسینا                           نشریه دنیای اسب

                                   

تماس با من

        تلفن  : 09125031546

        ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  

 

درباره من

خانم آندریا ماریا زیلینگر مربی تربیت اسب و آموزش سوارکاری حرفه ای در ایران هستند که بطور خاص در رشته درساژ فعالیت می کنند .                           ایشان همچنین نمایندگی برندهای معتبر لوازم سوارکاری را در ایران بر عهده دارند .